Relaxujte ve dvou za báječnou cenu!

Akční Nabídka: Hodinová Párová Thajská Masáž za 1200,- Kč!

Přinášíme Vám jedinečnou příležitost prožít hodinku relaxace a odpočinku ve dvojici za zvýhodněnou cenu. Naše akční nabídka thajských masáží je zde, aby vám poskytla úžasný zážitek z těchto tradičních masážních technik.

Výběr Masáží: Zákazníci mohou vybírat z následujících typů masáží:

  1. Olejová Masáž: Tato masáž využívá speciálních olejů, které hluboko pronikají do svalů, zlepšují krevní oběh a napomáhají uvolnění napětí.

  2. Aroma Olejová Masáž: Kombinace tradiční olejové masáže s aromaterapií. Uvolněte svou mysl a tělo díky esenciálním olejům, které přinášejí harmonii a relaxaci.

  3. Tradiční Thajská Masáž: Starobylá thajská technika, která kombinuje tlak, tahy a protahování těla. Ideální pro ty, kteří hledají hlubokou relaxaci a obnovu energie.

Cena a Platba: Celá hodinová masáž pro páry je dostupná za pouhých 1200,- Kč. V rámci této speciální nabídky je platba možná výhradně v hotovosti.

Akce Platí po Celý Duben: Nečekejte a využijte této jedinečné příležitosti k relaxaci a odpočinku ve dvojici. Akční nabídka thajských masáží platí po celý měsíc duben.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost a přijďte se s partnerem nebo kamarádem nechat hýčkat v našem thajském masážním salonu. Těšíme se na vás!