Ostatní

Relaxujte ve dvou za báječnou cenu!

Akční Nabídka: Hodinová Párová Thajská Masáž za 1200,- Kč!

Přinášíme Vám jedinečnou příležitost prožít hodinku relaxace a odpočinku ve dvojici za zvýhodněnou cenu. Naše akční nabídka thajských masáží je zde, aby vám poskytla úžasný zážitek z těchto tradičních masážních technik.

Výběr Masáží: Zákazníci mohou vybírat z následujících typů masáží:

  1. Olejová Masáž: Tato masáž využívá speciálních olejů, které hluboko pronikají do svalů, zlepšují krevní oběh a napomáhají uvolnění napětí.

  2. Aroma Olejová Masáž: Kombinace tradiční olejové masáže s aromaterapií. Uvolněte svou mysl a tělo díky esenciálním olejům, které přinášejí harmonii a relaxaci.

  3. Tradiční Thajská Masáž: Starobylá thajská technika, která kombinuje tlak, tahy a protahování těla. Ideální pro ty, kteří hledají hlubokou relaxaci a obnovu energie.

Cena a Platba: Celá hodinová masáž pro páry je dostupná za pouhých 1200,- Kč. V rámci této speciální nabídky je platba možná výhradně v hotovosti.

Akce Platí po Celý Duben: Nečekejte a využijte této jedinečné příležitosti k relaxaci a odpočinku ve dvojici. Akční nabídka thajských masáží platí po celý měsíc duben.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost a přijďte se s partnerem nebo kamarádem nechat hýčkat v našem thajském masážním salonu. Těšíme se na vás!

Číst článek
Akční permice po celý duben

Speciální Akce: Thajské Masáže s Bonusovým Kreditem

Tento duben to je již 10 let od našeho otevření! Proto přinášíme jedinečnou příležitost pro všechny milovníky thajských masáží! Pro všechny naše zákazníky máme připravenou exkluzivní nabídku, která vám umožní vychutnat si kvalitní relaxaci za zvýhodněnou cenu.

Jak to funguje?

Po celý měsíc duben máte možnost zakoupit si permici na thajské masáže v hodnotě 3000 Kč a my vám k tomu přidáme navíc 30% kreditu zcela zdarma! To znamená, že za svých 3000 Kč získáte celkem 3900 Kč na thajské masáže.

Podmínky akce:

  • Platnost permice je 3 měsíce od data zakoupení.
  • Permice jsou k dostání v našem salonu na recepci.
  • Akceptovaná platba je pouze v hotovosti.
  • Jednotlivé akční nabídky se s touto permicí nedají sčítat.

Proč využít tuto akci?

Thajské masáže jsou známé po celém světě pro své léčivé účinky a schopnost uvolnit tělo od stresu a napětí. Naše vyškolené masérky vám nabídnou autentickou thajskou masáž, která vám pomůže relaxovat, zlepšit krevní oběh a zvýšit celkové pohodlí.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a využijte naší speciální dubnové akce na thajské masáže. Přijďte k nám do salonu, zakupte si svou permici a začněte si užívat relaxační chvíle, které si zasloužíte!

Číst článek
Happy Hours

Zažijte radost s naší akcí Happy Hours: 20% sleva na Thajské Masáže každý všední den!

Při každodením shonu se někdy hodí malý oddech a relaxace. A právě k tomu slouží naše Happy Hours!

Od pondělí do pátku od 09:00 do 13:00 máte jedinečnou příležitost zažít nezapomenutelný okamžik pohody s 20% slevou na naše vybrané thajské masáže.

Naše olejová masáž, aroma olejová masáž a tradiční thajská masáž jsou nyní ještě více dostupné. Začínáme již od 649,- Kč, a to vše s nádechem exotiky a profesionální péčí našich zkušených masérek.

Olejová masáž se zlatým dotekem exotických olejů poskytne vašemu tělu regeneraci a harmonii. A co aroma olejová masáž? Ponořte se do světa vůní, které probudí vaše smysly a přinutí vás zapomenout na starosti dne. Tradiční thajská masáž pak zahrnuje kombinaci protahování těla a tlakových bodů, což vytváří jedinečný zážitek pro tělo i mysl.

Číst článek
3 položek celkem