Ostatní

Valentýnský balíček!

Oslavte Sv. Valentýna u nás!

Odpočinek, květina a prosseco - dokonalá kombinace! 

Přijďte si užít Valentýnský balíček thajských masáží pro dva, který vás zavede do světa relaxace a pohody. Vyberte si masáž dle svých představ - buď na hodinu za 1500,- nebo na dvě hodiny za 3000,- a nechte se unést do atmosféry thajského ráje. K tomu dostanete skleničku prosecca a květinu pro ještě romantičtější zážitek.

Akce platí pouze 13.-14.2. od 13:30 do 21:00, takže neváhejte a rezervujte si své místo včas!

Rezervace je nutná předem a vyžaduje se zaplacení rezervačního poplatku ve výši 500,-. Přijďte s partnerem nebo partnerkou a oslavte Valentýna nezapomenutelným způsobem!

Rezervovat své místo si můžete na telefonu 736 631 680, nebo osobně u nás na recepci. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Číst článek
Happy Hours

Zažijte radost s naší akcí Happy Hours: 20% sleva na Thajské Masáže každý všední den!

Při každodením shonu se někdy hodí malý oddech a relaxace. A právě k tomu slouží naše Happy Hours!

Od pondělí do pátku od 09:00 do 13:00 máte jedinečnou příležitost zažít nezapomenutelný okamžik pohody s 20% slevou na naše vybrané thajské masáže.

Naše olejová masáž, aroma olejová masáž a tradiční thajská masáž jsou nyní ještě více dostupné. Začínáme již od 649,- Kč, a to vše s nádechem exotiky a profesionální péčí našich zkušených masérek.

Olejová masáž se zlatým dotekem exotických olejů poskytne vašemu tělu regeneraci a harmonii. A co aroma olejová masáž? Ponořte se do světa vůní, které probudí vaše smysly a přinutí vás zapomenout na starosti dne. Tradiční thajská masáž pak zahrnuje kombinaci protahování těla a tlakových bodů, což vytváří jedinečný zážitek pro tělo i mysl.

Číst článek
2 položek celkem