Dárkové poukazy

Darujte svým nejmilejším výjimečný dárek.

Dopřejte svým blízkým odpočinek, relaxaci a znovunabytí energie.

Na rozdíl od věcí, které brzy omrzí, jsou thajské masáže výjměčným zážitkem dokonalého uvolnění.

 Thajská masáž je luxusním dárkem s léčivými účinky. 

Čerpání dárkového poukazu

Dárkové poukazy na naše služby je třeba vyčerpat v termínu uvedeném přímo na poukazu. Pokud z nějakého důvodu na masáž přijít nemůžete, můžete si poukaz prodloužit.

Čerpání dárkových poukazů po uplynutí jejich platnosti lze 3 způsoby:

  • Dejte nám vědět ještě před koncem platnosti poukazu a objednejte si termín masáže v nějakém blízkém termínu po konci platnosti (např. platnost do 31.1., objednáte se na 10.2.). Takovéto prodloužení platnosti je ZDARMA.

  • Dejte nám vědět ještě před koncem platnosti poukazu a poukaz si prodlužte, bez objednání termínu. Prodloužení o jeden měsíc stojí 100 Kč (o 2 měsíce 200 Kč, o 3 měsíce 300 Kč).

  • Pokud se nám ozvete až po uplynutí platnosti poukaz (nejpozději však 3 měsíce po konci platnosti), lze poukaz čerpat pouze za podmínky, že si v tu chvíli objednáte konkrétní datum a čas masáže v dohledném termínu a takovéto prodloužení je zpoplatněno paušální částkou 300 Kč.

Pokud nebude možné čerpání dárkového poukazu před koncem platnosti z jakéhokoliv důvodu z naší strany, domluvíme případné prodloužení a možnosti následného čerpání individuálně.