Dárkové poukazy na naše služby je třeba vyčerpat v termínu uvedeném přímo na poukazu. Pokud z nějakého důvodu na masáž přijít nemůžete, můžete si poukaz prodloužit.

Čerpání dárkových poukazů po uplynutí jejich platnosti lze 3 způsoby:
  • Dejte nám vědět ještě před koncem platnosti poukazu a objednejte si termín masáže v nějakém blízkém termínu po konci platnosti (např. platnost do 31.1., objednáte se na 10.2.). Takovéto prodloužení platnosti je ZDARMA.
  • Dejte nám vědět ještě před koncem platnosti poukazu a poukaz si prodlužte, bez objednání termínu. Prodloužení o jeden měsíc stojí 100 Kč (o 2 měsíce 200 Kč, o 3 měsíce 300 Kč).
  • Pokud se nám ozvete až po uplynutí platnosti poukaz (nejpozději však 3 měsíce po konci platnosti), lze poukaz čerpat pouze za podmínky, že si v tu chvíli objednáte konkrétní datum a čas masáže v dohledném termínu a takovéto prodloužení je zpoplatněno paušální částkou 300 Kč.
Pokud nebude možné čerpání dárkového poukazu před koncem platnosti z jakéhokoliv důvodu z naší strany, domluvíme případné prodloužení a možnosti následného čerpání individuálně.