a

Darujte svým nejmilejším výjmečný dárek.

a


a

aDopřejte svým blízkým odpočinek, relaxaci a znovunabytí energie. Na rozdíl od věcí, které brzy omrzí, jsou thajské masáže výjměčným zážitkem dokonalého uvolnění. 

a


a

a

Thajská masáž je luxusním dárkem s léčivými účinky.

Jak získat dárkový poukaz?

a

  • Kdykoliv u nás na recepci (platba hotově / bonusové poukázky) 

  • Objednání online, e-poukaz pošleme obratem do mailu    (platba převodním příkazem)

 Koupit e-poukaz 

  • Objednání mailem, dárkový poukaz zašleme poštou (platba převodním příkazem)

 info@thajske-masaze-kolin.cz 

aaa

Čerpání dárkového poukazu

aaa

Dárkové poukazy na naše služby je třeba vyčerpat v termínu uvedeném přímo na poukazu. Pokud z nějakého důvodu na masáž přijít nemůžete, můžete si poukaz prodloužit.
aaa


Čerpání dárkových poukazů po uplynutí jejich platnosti lze 3 způsoby:

  • Dejte nám vědět ještě před koncem platnosti poukazu a objednejte si termín masáže v nějakém blízkém termínu po konci platnosti (např. platnost do 31.1., objednáte se na 10.2.). Takovéto prodloužení platnosti je ZDARMA.

  • Dejte nám vědět ještě před koncem platnosti poukazu a poukaz si prodlužte, bez objednání termínu. Prodloužení o jeden měsíc stojí 100 Kč (o 2 měsíce 200 Kč, o 3 měsíce 300 Kč).

  • Pokud se nám ozvete až po uplynutí platnosti poukaz (nejpozději však 3 měsíce po konci platnosti), lze poukaz čerpat pouze za podmínky, že si v tu chvíli objednáte konkrétní datum a čas masáže v dohledném termínu a takovéto prodloužení je zpoplatněno paušální částkou 300 Kč.

a

Pokud nebude možné čerpání dárkového poukazu před koncem platnosti z jakéhokoliv důvodu z naší strany, domluvíme případné prodloužení a možnosti následného čerpání individuálně.